Slnko sa stalo naším spoločníkom.

 

Solárne elektrárne zažívajú v dnešnej dobe obrovský boom. U Nás v Pow-Stat ideme ale ešte trochu iným smerom. Posúvame hranice  a vytvárame maximalne výkonné modulárne riešenia, vďaka ktorým dostaneme absolutnu slobodu a energeticku samostatnosť.

Náš Príbeh sa začal písať na začiatku keď sme montovali nabíjacie stanice pre elektromobily ale postupom času sme zistili že cesta je vo vyrábaní si vlastnej energie zo slnka ktorú môžeme využiť nielen na nabijanie elektromobilu ale aj na napájanie domacnosti. Začiatkom roku 2022 kedy sme vytvorili svoju prvú elektráreň na rodinnom dome. Elektráreň má  veľkosť 7 kWp , ktorá využíva solárne panely JA Solar, striedač a batérie od goodwe a nabíjačku na elektromobil Pulsar plus od firmy Wallbox. Ide o fotovoltickú elektráreň odladenú do detailu, ktorá ponúkne absolutnu samostatnosť a modularitu.

 

Prevažne se zajímáme o elektrárne na rodinné domy, ale taktiež elektrárne na veľkosklady a ďalšie komerčné budovy. Elektráreň pripravime a naprojektujeme presne na mieru podľa vašich požiadaviek a priestoru, kde bude umiestnená. Všetky komponenty k elektrárňam máme na sklade, takže realizacia od podpísania zmluvy môže prebehnúť prakticky okamžite.

Viac o ponuke fotovoltaiky nájdete na našej stránke fotovoltaikapoprad.sk

Back to Top
Product has been added to your cart