?

KTO SME?

Naše mená sú Matúš a Tadeáš a sme dvaja nadšenci pre zelenú energiu a progresívne udržateľné smerovanie našej planéty. V Marci 2021 sme sa rozhodli že chceme prinášať ľudom a firmám s elektromobilmi možnosti ako si svoje autá budú nabíjať. Odborné elektrotechnické vzdelanie a prax spojené s dlhoročným intenzívnym záujmom o automobilový priemysel nám poskytli skvelé zázemie na podnikanie v tejto oblasti.

NAŠA MANTRA

BEZPEČNOSŤ

Všetky naše zariadenia majú bezpečnostný certifikát IP54/IK08. Bezpečné zariadenie a zapojenia je pre nás prioritou. Preto vám odporúčame zvoliť si možnosť Odbornej Inštalácie.

KOMFORT

Sledujeme trendy a snažíme sa na trh priniesť produkty a služby ktoré Vám uľahčia život. Naše zariadenia nasledujú vývoj dnešnej spoločnosti a sú Smart aby ste ich vedeli ovládať aj pomocou smartfónov.

SPOKOJNOSŤ

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom miesto a vždy si vážime akýkoľvek feedback od našich predošlých klientov ako aj akékoľvek otázky od tých nových.

KVALITA

Kvalita našich zariadení je pre nás veľmi dôležitá aj preto sme si vybrali zariadenia španielskeho výrobcu Wallbox. Samozrejmosťou je u nás aj práca s kvalitnými dodatočnými produktami a nástrojmi.

PREČO WALLBOX?

Wallbox je španielska firma ktorá je od roku 2015 jedným z lídrov v produkcii nabíjacích staníc. Veľký dôraz kladú na Smart zariadenia, pomocou ktorých viete kontrolovať a ovládať svoje nabíjanie na diaľku pomocou smartfónu. Kvalitné materiály a odborná konštrukcia sú samozrejmosťou.

Back to Top
Product has been added to your cart